Серед людей існує думка, що лісництва працюють тільки на Новий рік, в період передноворічної компанії, а саме «коли торгують ялинками». Але це не так. Тому ми вирішили трошки розповісти про себе, так би мовити, познайомитись.

Добрий день! Ми пишемо Вам від

Із січня 2019 року лісова промисловість України перейшла на європейські стандарти класифікації та вимірювання лісо­ та пилопродукції.

У них суттєво змінені підходи до визначення розмірно­якісних характеристик лісо­ та пиломатеріалів. Якщо раніше ділова деревина (лісоматеріали круглі) в Україні розподілялася на три сорти (І, ІІ, ІІІ) та мала низку сортиментів за їх призначенням, то з 2019 року – розподіляється на чотири класи якості (A, B, C, D), як і в європейських країнах, з відсутнім визначенням їх напрямку використання.

ДП "Станично-Луганське ДЛМГ" у зв`язку з новорічними святами проводить продаж новорічних ялинок. Новорічні ялинки можливо придбати на торгівельних майданчиках та безпосередньо у лісництвах. Деталі у таблиці нижче:

   PB170049Учні КЗ "Кіндрашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" та працівники ДП «Станично-Луганське ДЛМГ» взяли участь у глобальній екологічній акції — «FSC-П’ятниця — 2018»  на підтримку   відповідальному ставленню до лісів та лісових ресурсів. В рамках FSC-П’ятниці,  яка в цьому році припала на 28 вересня, було проведено FSC-урок для учнів школи.  

бигборд в Кондрашевском л веТриває пожежонебезпечний  період – пора коли кинутий недопалок або незагашене багаття   може  миттєво спричинити лісову пожежу яка за  лічені хвилини знищить  ліс який створювався багатьма поколіннями  та людські оселі, що в багатьох випадках розташовуються поряд із лісом. Вже багато днів утримується найвищий клас пожежної небезпеки і  для лісівників району настала гаряча пора  і в прямому і в переносному значенні, оскільки в цих умовах  працюють  вони у посиленому режимі:  постійно напоготові пожежні  команди та автомобілі  забезпечені необхідним інвентарем. На озброєнні у лісівників підприємства 11 пожежних автомобілів,  3 пожежні модулі, 6 тракторів з ґрунтообробним обладнанням, 1 трактор з накопичувачем,  7 мотопомп,  66 ранцевих лісових вогнегасників, працюють 3 лісопожежні станції та 3 пункти зосередження протипожежного інвентарю.