ДП "Станично-Луганське ДЛМГ" у зв`язку з новорічними святами проводить продаж новорічних ялинок. Новорічні ялинки можливо придбати на торгівельних майданчиках та безпосередньо у лісництвах. Деталі у таблиці нижче:

Не зважаючи на складні умови праці у зв’язку з проведенням антитерористичної операції у Луганській області – відсутність та обмеженість доступу до значної частини насаджень (близько 9100 га), що ускладнює, а іноді і робить неможливим гасіння пожеж та проведення профілактичних протипожежних заходів, державною лісовою охороною, лісопожежними службами протягом пожежонебезпечного періоду 2019 року проводилась значна робота по профілактичним та попереджувальним заходам, забезпечувалась робота 2 лісових пожежних станцій (Малинівського та Піщаного лісництв) та 4 пунктів зосередження протипожежного обладнання та інвентарю ( Щастинського, Кондрашівського, Станично-Луганського та Чугінського лісництв).

  Забруднення лісів сміттям – серйозна проблема для лісів навколо населених пунктів,, з якою лісівникам боротися стає дедалі важче. Нажаль незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, багато людей прибравши у себе на подвір’ї вважають за норму вивезти сміття у найближчий ліс. І не зважаючи на проведення акцій щодо прибирання засмічення, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ у лісі та роботи по очищенню лісових масивів, гори сміття постійно зростають.

Цьогоріч погода літом порадувала нас багатьма дощами, але осінь видалася досить сухою. Триває пожежонебезпечний період – пора коли кинутий недопалок або незагашене багаття може миттєво спричинити лісову пожежу яка за лічені хвилини знищить ліс який створювався багатьма поколіннями та людські оселі, що в багатьох випадках розташовуються поряд із лісом. Незважаючи, що на календарі жовтень вже багато днів утримується найвищий клас пожежної небезпеки і лісівники району працюють у посиленому режимі: постійно напоготові пожежні команди та автомобілі забезпечені необхідним інвентарем.

Лісова охорона нагадує, що у 2019 році збільшено відповідальність за незаконну рубку.

Зокрема збільшено відповідальність по статтям 65, 651та 66 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  а саме:

    Відтепер за незаконну порубку і пошкодження дерев або чагарників;