«14» лютого 2017 року відбудеться загальний аукціон з продажу деревини необробленої заготівлі ІІ-го кварталу 2017 року лісомисливських господарств Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства:державного підприємства «Білокуракінське лісомисливське господарство», державного підприємства «Кремінське лісомисливське господарство», державного підприємства «Новоайдарське лісомисливське господарство», державного підприємства «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство», державного підприємства «Станично-Луганське дослідне лісомисливське господарство», державного підприємства «Старобільське лісомисливське господарство»

Торги проводяться о 11 годині за адресою: м. Харків, вул. Лермонтовська 7, центр «Марін клаб», великий конференц-зал.

Особи, що бажають взяти участь в аукціонах, подають за адресою: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 5, будівля Аграрної біржі, тел. (044) 468-68-12 або м. Харків, вул. Лермонтовська, 20, тел. 050-305-14-00 такі документи:

  1. Заяву на участь в аукціонних торгах.
  2. Нотаріально засвідчені копії Свідоцтва про державну реєстрацію підприємства або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (юридичної особи або фізичної особи – підприємця) та установчих документів (статуту).
  3. Копії довідки про взяття на облік платника податків, довідки з державного комітету статистики України та свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (свідоцтва про сплату єдиного податку).
  4. Довідка за підписом керівника суб`єкта господарювання щодо обсягів фактично переробленої необробленої деревини за попередній квартал.
  5. Довіреність уповноваженим особам покупця з повноваженнями на участь в аукціоні та на підписання договорів купівлі – продажу.
  6. Документ (копія платіжного доручення), що підтверджує перерахування гарантійного внеску у розмірі 5 відсотків від вартості заявлених на купівлю лотів.

Документацію з проведення аукціонних торгів та перелік деревини, що виставляється на аукціонні торги, можна одержати за адресою: 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 5, будівля Аграрної біржі, тел. (044) 468-69-27 (e-mail:wood@agrex.gov.ua),а також з офіційного веб – сайту біржі agrex.gov.ua.

Прийом заявок на загальний аукціон завершується 13 лютого 2017 року о 13:00.